KURUMSAL

BİZ KİMİZ

Arkpan | Metal;  yapı sektöründe edinilen 20 senelik  bilgi ve tecrübeler doğrultusunda artan müşteri talepleri karşılamak ve onlara daha kaliteli hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Arkpan | Metal; çatı ve cephe kaplamaları alanında tecrübeli ve teknik donanımlı personel kadrosuyla, her türlü sanayi yapıları, depolar, hangarlar, Askeri binalar, Kamu binaları, hastaneler, ve sosyal konutların çatı ve cephe kaplamaları konusunda yurt içi ve yurt dışında satış ve uygulama içeriği de olan hizmetler vermektedir.

Arkpan | Metal, birinci sınıf ekipman ve materyal kullanımı yanında yetenekli insan kaynakları, uluslararası kalite yönetimi, yenilenen plan ve programlama metodları ile deneyimli ve dinamik yönetim anlayışı temel alınarak başarılarını arttırarak devam etmektedir.

Arkpan | Metal, yüksek kaliteli servisleri ve taahhüt edilen zamanda teslim edilen anahtar teslim projeleri sunmaktadır. Firmamız  yurt çapındaki özgün yeri ile müşterilerine istikrarlı ve etkin bir uluslararası firmanın desteğini ve güvenini sunar.