DIŞARIDAN VİDALI CEPHE PANELİ

ÜRÜN TANIMI:  Bağlantı elemanları dışardandır. Hem yatay hem de düşey uygulanabilmesi sayesinde montaj esnekliği sağlayıp ayrıca tasarımcılara güzelçözümler sunarlar.Cephede estetik bir görüntü elde etmek için çoğunlukla mikro hadveli olarak üretilirler.

UYGULAMA ALANLARI: Sanayi yapılarıİ Askeri yapılar, Sosyal yapılar, Zirai yapılar, Spor tesisleri, Şantiye Binaları, Silolar, Hipermarketler, Alışveriş merkezleri, Hal binaları gibi taşıyıcı sistemi çelik veya prefabrike beton olan yapılarda kullanılır.

PERFORMANS DEĞERLENDİRMESİ:En iyi ısı yalıtım değerlerine sahiptir.Hızlı ve sorunsuz montajı hem zamandan hem de işçilikte tasarruf sağlar.Poliüretan bünyesinde su tutmaz, bakteri ve haĢerat barındırmaz. Poliüretanın şişirilmesinde n-Pentane gazı kullanılması sayesinde doğaya hiç bir zarar verilmez. Renkli yüzeyi sayesinde sıva, boya gibi ilave kaplamalara gerek duyulmaz. RAL kataloğundan renk seçimi yapılabilir. Kullanılacağı yere uygun yüzey boyası (Polyester, PvdF, Plastisol, PVC) seçenekleri vardır. Hem yatay hemde düşey uygulanabilir. Bağlantı elemanının gizli olması sayesinde cephelerde görsel avantaj sağlar.

ÖLÇÜLER:  h: 40 mm, 50 mm, 60 mm veya 80 mm

FAYDALI ENİ 1000 mm MİNİMUM BOY 3 metre MAKSİMUM BOY 14,5 metre

 

image002